Nyperusti

Tlf.: 969 48 824
2-års avdeling - Raud gruppa

Karoline Stokkebø Neset

Pedagogisk leiar
Mobil: 975 44 830

E-post: karoline.stokkebo.andersen@sogndal.kommune.no


Marita Kvitberg 

Pedagog 2 
Mobil: 915 69 603 

E-post: marita.kvitberg@sogndal.kommune.no  

 

Bjørnehiet

Tlf.: 992 86 178
5-års avdeling - Rosa gruppa

Maren Tuften

Pedagogisk leiar

Mobil: 416 17 903

E-post: maren.tuften@sogndal.kommune.no 


Vigdis Vigdal Barsnes

Pedagog 2

Mobil: 480 58 198

E-post: vigdis.barsnes@sogndal.kommune.no 

 

Knubben

Tlf.: 477 13 240
3-års avdeling - Lilla gruppa

Aina Sofie Bakke
Pedagogisk leiar
Mobil: 958 29 293

E-post: aina.sofie.bakke@sogndal.kommune.no 


Anne Kristin Lund 

Pedagog 2 
Mobil: 906 60 277 

E-post: anne.kristin.lund@sogndal.kommune.no   

Maurtua

Tlf.: 477 16 190
4-års avdeling - Grøn gruppa

Solveig Torgersen

Pedagogisk leiar

Mobil: 909 96 984

E-post: solveig.torgersen@sogndal.kommune.no 


Anne Nina Johnsen

Pedagog 2

Mobil: 995 81 405

E-post: anne.nina.johnsen@sogndal.kommune.no 

Kleivane

Tlf.: 992 86 175

1-års avdeling - Blå gruppa

Marit Tveite Bystøl

Pedagogisk leiar
Mobil: 911 54 743

E-post: marit.bystol@sogndal.kommune.no  


Gudrun Helvik Stenehjem

Pedagog 2

Mobil: 971 70 239

E-post: gudrun.helvik.stenehjem@sogndal.kommune.no 

Vetlebekken

Tlf.: 992 86 176

1-2 års avdeling - Raud gruppa

Karoline Sophie Hallert

Pedagogisk leiar
Mobil: 400 65 928

E-post: karoline.sophie.hallert@sogndal.kommune.no 


Vigdis Vigdal Barsnes

Pedagog 2

Mobil: 480 58 198

E-post: vigdis.barsnes@sogndal.kommune.no