Nyperusti

Tlf.: 992 86 176
2-års avdeling - Raud gruppa

Pedagogisk leiar:
Aina Sofie Bakke

aina.sofie.bakke@sogndal.kommune.no 
958 29 293

Pedagog 2:
Anne Kristin Lund

anne.kristin.lund@sogndal.kommune.no 
906 60 277

 

Bjørnehiet

Tlf.: 992 86 175
5-års avdeling - Rosa gruppa

Pedagogisk leiar
Jorunn Marie Bøyum Halland

jorunn.marie.boyum.halland@sogndal.kommune.no
977 16 651

Pedagog 2:
Gudrun Helvik Stenehjem

gudrun.helvik.stenehjem@sogndal.kommune.no
971 70 239

 

Knubben

Tlf.: 969 48 821
3-års avdeling - Lilla gruppa

Pedagogisk leiar:

Solveig Torgersen

solveig.torgersen@sogndal.kommune.no
909 96 984

Pedagog 2:
Hildegunn Bergheim

hildegunn.bergheim@sogndal.kommune.no 
917 08 821

Maurtua

Tlf.: 992 86 178
4-års avdeling - Grøn gruppa

Pedagogisk leiar:
Maren tuften

maren.tuften@sogndal.kommune.no
416 17 903

Pedagog 2:
Vigdis Vigdal Barsnes

vigdis.barsnes@sogndal.kommune.no
480 58 198

Kleivane

Tlf.: 969 48 824
1-års avdeling - Blå gruppa

Pedagogisk leiar:
Karoline Stokkebø Andersen

karoline.stokkebo.andersen@sogndal.kommune.no

975 44 830

Pedagog 2:

Marit Tveite Bystøl

marit.bystol@sogndal.kommune.no

911 54 743

Vetlebekken

Tlf.: 477 13 240

2-års avdeling - Raud gruppa

Pedagogisk leiar:

Vilde Susann Asheim

vilde.susann.asheim@sogndal.kommune.no  

482 22 489